Посла України викликали до Папи Римського через «церковні закони», - ЗМІ

Посла України при Ватикані викликали до Папи Римського у зв'язку із резонансними законопроектами про особливий статус Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП).

Про це пише РИА Новости із посиланням на протоієрея УПЦ МП Миколу Данилевича.

«Ватикан стурбований можливістю прийняття законів 4128 і 4511. Викликали нашого посла України. Ватикан повністю солідарний з позицією, висловленою римо-католицьким єпископом Станіславом Широкорадюком на цю тему», - написав Микола Данилевич у Facebook.

 

Раніше єпископ Харківсько-Запорізької дієцезії Римо-Католицької Церкви в Україні Станіслав Широкорадюк розкритикував ці закони.

Напередодні Рада планувала обговорити два проекти про статус релігійних організацій. Один з них передбачає, що організації, керівні центри яких знаходяться в державі, визнаній Україною країною-агресором, зможуть призначати митрополитів і єпископів тільки за погодженням із владою. Другий може дати право парафіянам змінювати юрисдикцію релігійних громад, центри яких діють в Україні та за її межами. В УПЦ вважають документи репресивними та побоюються, що вони узаконять захоплення храмів.

Раніше в Кремлі назвали неприпустимими будь-які дії, що порушують інтереси Російської православної церкви на Україні.

 

«Вголос»

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 5 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Та да.19 травня 2017 15:28 Відповісти IP:  159.224.167.--- Але ж тілько що прочитав на сайті УНІАН,спростування інформації про виклик українського посла до понтифіка. Низка зустрічей відбулася,але Папа Римський на них,не критикував дії українського парламенту щодо Московського Патриархату в Україні,та взагалі не підіймав це питання.
  • Харків19 травня 2017 15:19 Відповісти IP:  109.87.11.--- До чого папа римський до Православної церкви?
    Нехай католиками опікується.
  • Та да.19 травня 2017 15:11 Відповісти IP:  159.224.167.--- А український посол мав би запитати,панотця-понтифіка,чи не знудило цього поважного католицького священика,коли він цілувався минулого року з керуючим РПЦ МП,генералом ФСБ,громадянином Гундяєвим,знаним у церковних колах,як патріарх Кирило. Та чи не прийшов до Папи Римського наступної,після цього поцілунку ночі,архангел Гавриил,з нагадуванням Євангельскої притчи про вовків у овечих шкурах?
  • ЛЕВ19 травня 2017 13:53 Відповісти IP:  188.230.60.--- Може би Ватикан собі на своїй території організував єпархію мацкофскай "церкви" і попробував, як це цікаво... З другого боку, цей самий Ватикан чомусь зовсім не перейнявся забороною на московії Свідків Єгови.
  • Харків19 травня 2017 15:23 Відповісти IP:  109.87.11.--- Дійсно, нехай у Ватикані дозволе московитам набудувати російських православних церков, а ще краще - перейде у склад РПЦ.
    п.с. А от наше МЗС заявило: "Ватикан не критикував "релігійні законопроекти" й не викликав посла України ". Певно треба вільше читати РІА НОВАСТІ.

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://pix.my/Yo8xxrhttp://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm