Посла України викликали до Папи Римського через «церковні закони», - ЗМІ

Посла України при Ватикані викликали до Папи Римського у зв'язку із резонансними законопроектами про особливий статус Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП).

Про це пише РИА Новости із посиланням на протоієрея УПЦ МП Миколу Данилевича.

«Ватикан стурбований можливістю прийняття законів 4128 і 4511. Викликали нашого посла України. Ватикан повністю солідарний з позицією, висловленою римо-католицьким єпископом Станіславом Широкорадюком на цю тему», - написав Микола Данилевич у Facebook.

 

Раніше єпископ Харківсько-Запорізької дієцезії Римо-Католицької Церкви в Україні Станіслав Широкорадюк розкритикував ці закони.

Напередодні Рада планувала обговорити два проекти про статус релігійних організацій. Один з них передбачає, що організації, керівні центри яких знаходяться в державі, визнаній Україною країною-агресором, зможуть призначати митрополитів і єпископів тільки за погодженням із владою. Другий може дати право парафіянам змінювати юрисдикцію релігійних громад, центри яких діють в Україні та за її межами. В УПЦ вважають документи репресивними та побоюються, що вони узаконять захоплення храмів.

Раніше в Кремлі назвали неприпустимими будь-які дії, що порушують інтереси Російської православної церкви на Україні.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram