Посол Дещиця: Метою провокації в Гуті-Пеняцькій є загострення польсько-українських відносин

Усе вказує на те, що ті, хто скоїв акт вандалізму в Гуті-Пеняцькій на території Львівщини, не мають нічого спільного з Україною.

Про це в «Facebook» написав посол України в Польщі Андрій Дещиця.

«Ми рішуче засуджуємо цей варварський акт вандалізму! На місці вже працює слідча група. Злочинці повинні бути знайдені і покарані. Все вказує на те, що ті, хто вчинив акт вандалізму в Гуті-Пеняцькій, не мають нічого спільного з Україною! Метою цієї провокації є загострення польсько-українських відносин! Але ми не дозволимо бути спровокованими! Українці і поляки - мудрі народи, які цінують спільну дружбу і співробітництво, і добре знають, кому важливо виникнення такої провокації, як в Польщі, так і в Україні», - написав посол.

Як повідомляв «Вголос», на Львівщині у селі Гуті-Пеняцькій вандали підірвали і розмалювали нацистською символікою пам'ятник, встановлений 11 років тому в пам'ять про вбитих поляків у часи ІІ світової війни.

-

 

 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 1 +

КОМЕНТУВАТИ

  • ольга10 січня 2017 15:45 Відповісти IP:  94.178.16.--- Те що це провокація то є однозначно. Українці готові своїми силами відновити цей пам`ятник, але будь яка нормальна людина не буде оскверняти пам`ятники. Стільки років був цей пам`ятник і ніхто собі такого не позволив зробити. Так це зробили ворого українського і польського народів.І пан Дещиця правий на всі 100%.

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram