У понеділок, 12 листопада, Постійна рада ОБСЄ розгляне питання фейкових виборів на окупованих територіях Донбасу.

Про це заявив президент України Петро Порошенко, передає його прес-служба.

“Ми забезпечили, щоб це питання незаконного проведення так званих виборів було внесене до порядку денного засідання ради міністрів ЄС із закордонних справ. На найближчому засіданні комітету міністрів ради Європи це питання також внесене до порядку денного”, – наголосив він.

Відзначається, що в понеділок на засіданні постійної ради ОБСЄ у Відні питання незаконних виборів на окупованому Донбасі буде позачергово внесене до порядку денного.

Президент також повідомив, що Україна почала консультації з даного питання з постійними членами ради безпеки ООН в Нью-Йорку.

За його словами,  Україна “найближчими годинами чекає на засідання країн Великої сімки та реакції партнерів по ЄС, партнерів зі Сполучених Штатів Америки, Канади і всього світу”.

Окрім того, Порошенко висловив переконання, що жодна цивілізована країна не визнає результатів цих так званих “виборів”.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що реакцією на проведення фейкових “виборів” на Донбасі стане посилення міжнародних санкцій, а Петро Порошенко закликав мешканців окупованого Донбасу не голосувати на “виборах”.

У свою чергу, прокуратура України відкрила кримінальну справу проти організаторів псевдовиборів у так званій “ДНР”. Їм загрожує довічне позбавлення волі.

Представники Європейського Союзу також засудили ці “вибори” та зауважили, що ЄС ніколи не визнає їх результати.