Сили ООС під прикриттям піхоти та у взаємодії з саперами взяли під повний контроль населений пункт Розсадки на Світлодарській дузі.

Як повідомляє фонд «Повернись живим», українські воїни підняли прапор України у селі Розсадки не зважаючи ворожий обстріл та смертельну небезпеку.

До проведення операції із зачищення Розсадок спецпризначенці готувалися більше місяця. Зачистка населеного пункту українським бійцям, не порушуючи Мінських домовленостей, змістити лінію фронту на 1,2-1,5 км.

За словами спецпризначенців, взяття селища убезпечить місцевих жителів, адже тепер бойові дії будуть вестися ще далі від мирного населення. Розсадки, у разі необхідності, можна буде використовувати як плацдарм для відбиття атак бойовиків або для покращення тактичного положення Об’єднаних сил у районі Світлодарської дуги.

Україна повернула ще один населений пункт

На виконання рішення Командувача об'єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва, Сили спеціальних операцій, під прикриттям підрозділів 72-ї бригади та у взаємодії з саперами провели перевірку та зачистку населеного пункту Розсадки, що на Світлодарській дузі. Попри ворожий обстріл та смертельну небезпеку, бійці ССО під самим носом окупантів підняли український прапор.Спецпризначенці готувалися до проведення операції понад місяць. Саме місяць тому, розвідка виявила в селищі окупантів.У період кривавих боїв за Дебальцеве, поруч із Розсадками проходив один з маршрутів, по якому захисникам України підвозили провізію, медикаменти та боєприпаси.Населений пункт раніше вже зачищали бійці ЗСУ, проте, через складність забезпечення та близькість позицій ворога обладнати там повноцінні позиції поки неможливо. Розсадки були під нашим вогневим контролем, хоч і знаходилися у "сірій зоні". Останнім часом, знахабнілі бойовики проробили в селище «дорогу життя» та вели з села обстріли, а за день до зачистки використали в районі Розсадок протитанкові керовані ракети (ПТКР). Щоб унеможливити дії окупантів та виключити знаходження там бойовиків, селище зачистили саме бійці ССО. Вони, підготовлені й досвідчені, вкотре довели, що еліта українського війська, за будь-яких обставин, дасть відсіч як російським окупантам, та їхнім найманцям.Слава Україні!Рухаємося далі!!!#ООС #операція_ОС

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Субота, 24 листопад 2018 р.

Зазначається, що у період кривавих боїв за Дебальцеве поруч із Розсадками проходила так звана «дорога життя». Один з маршрутів, по якому захисникам України підвозили провізію, медикаменти та боєприпаси проходив повз село.

Населений пункт раніше вже зачищали бійці ЗСУ, проте, через складність організації забезпечення, піхота у селищі не залишалася. Розсадки були під нашим вогневим контролем, хоч і знаходилися у «сірій зоні».

Як наголошується у повідомленні, останнім часом знахабнілі бойовики вели зі сторони села обстріли, а за день до зачистки використали в районі Розсадок протитанкові керовані ракети (ПТКР). Щоб унеможливити провокації та дати на них адекватну відповідь, селище зачистили саме бійці ССО.

БЛИСКАВКА!!! На виконання рішення командувача Об'єднаних сил Сергія Наєва, сили спеціальних операцій (ССО) під…

Опубліковано Повернись живим Субота, 24 листопад 2018 р.