Як повідомили власкору «Вголосу», на депутатів Горохівської районної ради, які підписалися під скликанням позачергової сесії, чиниться політичний тиск із вимогою відкликати свої підписи.

Напередодні більше третини депутатів Горохівської районної ради зібрали підписи та вимагають скликання позачергової сесії районної ради 18 травня. Причина сесії – масові скарги мешканців району на цілодобовий стійкий нестерпний запах у районі селища Мар’янівка та розташованих в окрузі сіл Горохівського району (Холонів, Цегів, Борочиче, Красів та інших), який, як стверджують люди, виник протягом останніх місяців внаслідок бродіння відходів жому буряків, вивезеного на поля фільтрації Горохівським цукровим заводом.

Але керівництво району намагається не допустити проведення позачергової сесії. За попередньою інформацією, двоє депутатів-підписантів уже відкликали свої підписи. Також відомо, що сьогодні, 15 травня, на 14:00 годину керівництво районної ради запланувало нараду голів фракцій, із якими «ведуться консультації». Мета консультацій – отримати згоду більшості щодо недоцільності проведення позачергової сесії зі з'ясування причин нестерпного смороду.

 

«Вголос»