Із такою заявою представниця артиста звернулася до редакції ІА «Вголос», реагуючи на «необ'єктивну», з її погляду, новину.

Як ми уже писали, Микита Алексєєв, попри путінську агресію на Донбасі, поїхав з гастролями до РФ. 10 листопада Алексєєв виступив у московському клубі «Известия Холл», про що й написав у своєму Instagram.

«Вчора я ще раз зрозумів, що мої шанувальники неймовірні – три години вони стояли на холоді на вулиці під дощем і все це для того, щоб потрапити на мій концерт. А коли я дізнався, що не було здано жодного квитка – був зворушений до глибини душі. Обіцяю, що моя любов до Вас буде такою ж відданою і взаємною! А яскраві спогади про вчорашній концерт в «Известия Hall» досі не дають спокою. Упевнений, зовсім скоро повторимо…», – написав він, опублікувавши відео, на якому співає українською мовою.

Саме це, на переконання менеджерів артиста, дозволяє йому заробляти концертами у Росії.

На запитання кореспондента «Вголосу» про ставлення до поїздок українських артистів із гастролями в країну, яка четвертий рік поливає кров’ю Схід України, PR-менеджер відповіла:

«Моє особисте ставлення до ситуацiї з гастролями артистiв не має нiякого значення до того, що пост ALEKSEEV, який вiн розмістив на своїй Iнстаграм-сторінці, був цитований вами не повністю. В цьому я вбачаю журналістську необ'єктівність зі сторони вашого видання. Я вважаю, що завданням журналiста є надання не однобокої, а повної інформації читачам, а свої висновки воні зроблять самi».

 

«Вголос»