Працівники львівських ринків розблокували мерію після переговорів з владою

Працівники львівських ринків розблокували мерію після переговорів з владою

У Львові сьогодні, 14 березня, працівники ринку «Привокзальний» та «Торпедо» заблокували вхід до мерії, вимагаючи вирішити нагальні питання щодо відключення ринку від комунікації та незаконного захоплення земельної ділянки.

Як відомо, частина працівників ринку вимагають взяти їх ринки у комунальну власність. Натомість керівники ринків називають це рейдерством.

Як інформує кореспондент Вголосу, міський голова Андрій Садовий запросив пікетувальників у сесійний зал мерії, де відбулися переговори.

За словами начальника юридичного управління ЛМР Гелени Пайонкевич, сьогодні  домовилися про те, що у вівторок ініціативна група ринку «Торпедо» прибуде у ЛМР.

«У вівторок і ми піднімемо ще раз усі документи на землекористування одного і другого ринку, а також до цього часу ці документи  проаналізуємо», - додала вона.

Також у мерії, за словами Гелени Пайонкевич, вивчать й питання незаконного встановлення знаків, через які працівники наразі не мають можливості заїхати на свій ринок.

«Окрім того, розглянуть питання й щодо платного паркування», - додала вона. 

Натомість на ринку «Привокзальному», як зазначила  Пайонкевич, проблема полягає у конфлікті між юридичними особами та людьми, які торгують, які мають право власності на павільйони ринку, і які орендують ці ж павільйони. 

«Вчора було вимкнено воду і мають на меті вимкнути світло та розірвали договір на вивіз сміття. Протилежна сторона звинувачує людей у  незаконному захопленні адміністрації ринку», - додала вона.

Уповноважений представник Львівської обласної асоціації вільних профспілок Оксана Козлова повідомила, що ринок «Привокзальний» через відсутність водопостачання та електропостачання із понеділка повинен бути закритий санстанцією.

«В людей  у холодильниках зберігається дуже багато продуктів, зокрема м’ясних виробів. Без роботи залишилося більше 1000  родин. Це означає, що 5-10 тис. чоловік не мали б засобів для існування. Я подала заяву на пікет і люди нарешті почули якісь конструктивні відповіді  від міської ради, яка тільки що устами мера озвучила рішення про створення так званого тимчасового керівництва ринку.  До керівництва входять обрані на зборах 5 представників від усіх частин ринку, які й будуть контролювати роботу міськради», - додала вона. 

За словами Оксани Козлової, сьогодні у ЛМР  працівникам «Привокзального» пообіцяли  прозорі тарифи, а також що ринок в понеділок отримає і світло, і газ, і воду та буде нарешті підписаний договір про вивіз сміття.

«Люди добилися того, що ринок «Привокзальний» продовжить своє існування. До кінця вечора у приміщенні ЛМР мер із ініціативною групою мали б узгодитися питання про не відключення ринку від комунікації», - додала вона.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram