Правоохоронці не дали втекти з України ще одному фігуранту «справи Клименка»

Під час спроби залишити Україну силовики затримали одного з фігурантів розслідування махінацій екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка, а саме Михайла Давидкіна.

 

Про це інформує УНН із посиланням на джерела у правоохоронних органах.

Раніше головний військовий прокурор Анатолій Матіос повідомляв про затримання ще одного з подільників екс-міністра, який намагався залишити материкову Україну. Однак імені його не називав. Ймовірно, Михайло Давидкін планував виїхати до окупованого Криму.

М.Давидкіна неодноразово називали ЗМІ серед персон причетних до оборудок Клименка. На Давидкіна зареєстровані частина фірм, які були задіяні в схемах виведення коштів. Зокрема, він був співзасновником «Юнісон Фінанс».

Нагадаємо, 14 липня Головна військова прокуратура, в рамках розслідування справи екс-міністра О.Клименка, провела обшуки в офісах, розміщених у діловому центрі «Гулівер». У цьому ж торговому центрі правоохоронці заблокували майно екс-податківця на суму 12 мільярдів доларів для подальших процесуальних дій.

Як писав «Вголос», екс-міністр доходів та зборів часів втікача Януковича Олександр Клименко вкрав із держбюджету України 12 мільярдів доларів США – фактично по 300 доларів у кожного українця. 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram