Правоохоронці вилучили в «Укрспирті» фальсифікату на 180 млн грн

Правоохоронці вилучили 97,903 тис. декалітрів спиртовмісної продукції на суму понад 180 млн гривень за підсумками обшуків на 41 спиртзаводі державного підприємства «Укрспирт».

Про це йдеться в повідомленні Державної фіскальної служби в Facebook.

Як повідомляють у ДФС, незаконне виготовлення спирту на потужностях легальних спиртових заводів здійснювалось з необлікованої сировини, яка закуповувалась у населення (пшениця, кукурудза тощо) або у цукрових заводів (меляса бурякова) за готівкові кошти. При цьому здійснювалось документальне оформлення операцій щодо закупівлі сировини по значно завищених цінах у фіктивних або пов'язаних з керівниками спиртозаводів суб'єктів господарювання. Необлікований спирт відвантажувався в обхід лічильників, шляхом врізок у заводські комунікації або навмисного виведення таких лічильників з ладу, чи міг бути списаним за завищеними нормами втрат під час виробництва.

В той же час, вирішується питання щодо призначення інвентаризації залишків продукції та сировини, що знаходяться на спиртових заводах, а також проведення експертиз зразків вилученої продукції. 

Також повідомляється, що деякі посадові особи Укрспирту пішли назустріч слідству та сприяли проведенню слідчих дій.

 

Нагадаємо, як писав «Вголос», вчора, 24 липня податкова міліція проводила масові обшуки на спиртзаводах через підроблений алкоголь.

 

«Вголос»

 

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram