Правозахисники Truth Hounds документують військові злочини Росії на окупованому Донбасі

Правозахисна організація Truth Hounds проводить розслідування, щоб довести факт ефективного контролю Російською Федерацією над епізодами взяття в полон в 2014 році військових ЗСУ та «парадів полонених» в Донецьку.

Саме докази відповідальності РФ у міжнародних інстанціях можуть дати людям можливість отримати компенсацію, заявив в інтерв'ю для DT.UA Ярополк Бриних, керівник польової місії з документування військових злочинів і злочинів проти людяності Truth Hounds. 

«Ми збираємо докази, намагаємося вирахувати і показати маршрути – звідки вони були; знайти дані про те, хто це був, які саме бійці, – розповідає правозахисник. – Скажімо, під Іловайськом взяли в полон українських солдатів і передали їх у Сніжне, де їх катували сепаратисти. Але передавали їх саме росіяни, попередньо вивозячи в Росію. Їх командування повинно було знати, кому вони передають полонених і що з ними буде. Тому вони також відповідальні за злочини, які там зробили».

За його словами, саме докази відповідальності РФ у міжнародних інстанціях можуть дати людям можливість отримати компенсацію.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram