Представники профспілок оголосили голодування через медичну реформу та організували страйк у МОЗ

Голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець разом з іншими представниками профспілок організували страйк у будівлі Міністерства охорони здоров'я та вимагають не ставити на голосування медичну реформу.

Про це Михайло Волинець повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Михайло Волинець зазначив, що представники МОЗ намагаються вести переговори.

«Зараз у Білому залі МОЗ проводимо переговори з представниками МОЗ. Вимагаємо виконання вимог КВПУ від 13 липня, основні – відставка міністра і скасування реформи, що спрямована на знищення мільйонів українців! Оголосили голодування», – зазначив він.

Пізніше він дописав, що до голодування приєдналися представники вільних профспілок.

«Якщо влада нас не чує, ми діятимемо активніше. Ми розміщуємо страйком у стінах МОЗ на умовах, передбачених законом. Навколо будівлі МОЗ розгортаємо наметове містечко. Приміщення не буде звільнено та голодування триватиме доти, доки депутати не відмовляться від голосування за мед реформу», – заявив Михайло Волинець.

На даний момент представники профспілок Волинця перебувають у будівлі міністерства, очікуючи на виконання їхніх вимог.

Як повідомляє канал «112 Україна», сьогодні вранці за ініціативи профспілок Волинця понад 3,5 тисячі протестувальників розпочали акцію протесту під МОЗ проти медичної реформи.

Голова Конфедерації вільних профспілок Михайло Волинець на брифінгу у Верховній Раді заявив, що протестувальники вимагають не порушувати Конституцію та повернути безоплатну медицину, не допустити закриття медзакладів та скорочення лікарів.

«Ми вимагаємо від ідеологів недореформи зупинити закриття лікарень, припинити експеримент зі створення госпітальних округів, запровадити мораторій на скорочення робочих місць та припинити знущання над медиками. Українці мають право на безоплатну медичну допомогу, а лікарі – на гідні умови праці», – зазначив Михайло Волинець та передав депутатам Маніфест протесту».

«Вголос»

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram