Про це повідомляє autonews.ru.

Машину побудували на базі стандартної версії кросовера GLC. Запас ходу новинки становить 500 км, а повна зарядка займе близько трьох хвилин. Одним з конкурентів «Mercedes» може стати водневий автомобіль від BMW. Таку машину в серійне виробництво компанія планує випустити 2020 року. Паливні елементи, які перетворюють водень на електрику й пар, дозволяють досягти тієї ж динаміки, що й у моделей зі звичайним двигуном. На відміну від електромобілів, машину воднем можна буде заправити суттєво швидше. Також воднева модель з'явиться і в «Porsche». Офіційний дебют машини відбудеться не раніше ніж 2019 року.

Раніше компанія «Mercedes-Benz» підтвердила, що прем'єра концепту першого електричного кросовера відбудеться в жовтні на автосалоні в Парижі. Збирають прототип на заводі компанії поблизу Штутгарта. Серійну версію моделі, випуск якої заплановано на 2019 рік, будуть позиціонувати як конкурента «Tesla Model X».

Раніше стало відомо, що «Mercedes-Benz» у майбутньому може створити окремий суббренд для екологічно чистих автомобілів. Нова лінійка конкуруватиме з моделями серії i компанії BMW. «До кінця цього року ми будемо мати три електричні машини – В-клас і дві модифікації smart. Наприкінці наступного року ми запустимо автомобіль з паливними елементами наступного покоління, який є транспортним засобом на платформі GLC з нульовим рівнем викидів», – розповів виданню «Autocar» керівник відділу з продажу та маркетингу концерну Оле Калленіус.