Премію Українська книжка року від Порошенка отримають Дочинець Корнійчук та Стус

Премію «Українська книжка року» від Порошенка отримають Дочинець, Корнійчук та Стус

Президент України Петро Порошенко присудив щорічну премію «Українська книжка року» книгам Мирослава Дочинця «Синій зошит. Аркуші днів світящих» і «Лад» у номінації «За видатні досягнення у галузі художньої літератури».

Крім того, як йдеться у тексті указу на сайті президента, у номінації «За вагомий внесок в розвиток українознавства» відзначено книгу Володимира Корнійчука «Марія Заньковецька».

Книга «Їжак Вільгельм» Тетяни Стус отримала президентську премію в номінації «За сприяння у вихованні підростаючого покоління». Разом з авторами відзначаються і видавництва.

Торік президентською премією було відзначено книгу письменника Сергія Жадана «Месопотамія», «Українські народні головні убори» Галини Стельмащук та «Запороги: роман-трилогія» – частина перша «Петро Сагайдачний», яку написав Віталій Рогожа.

Щорічна президентська премія «Українська книжка року» започаткована у 2009 році. Її вручають авторам і видавництвам, які зробили значний внесок у популяризацію української книги та розвиток видавничої справи. Лауреатам премії вручають грошову винагороду у 100 тисяч гривень, навпіл автору і видавництву.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram