Претендента на посаду держсекретаря США знайшли в списку панамських офшорів

Рекс Тіллерсон, претендент на посаду держсекретаря США в адміністрації Трампа, в 1998-2001 роках очолював Exxon Neftegas Limited - дочірнє підприємство Exxon, яке займалося бізнесом з Росією.

Компанія була зареєстрована в офшорі на Багамських островах, інформує Süddeutsche Zeitung.

Видання повідомляє, що ім'я Тіллерсона з'являється в одному з мільйонів документів, які розкривають секрети бізнесу в офшорній зоні. Документи опинилися в розпорядженні Süddeutsche Zeitung внаслідок так званого "багамського витоку" (Багами Leaks).

Компанія, яку очолював Тіллерсон, є оператором нафтогазового проекту "Сахалін-1" на північно-східному шельфі острова Сахалін. Свою частку в ній має російський нафтогазовий концерн "Роснефть", голова якого Ігор Сєчін має не лише ділові, а й дружні стосунки з Тіллерсоном, наголошує видання.

Пояснюючи, для чого було потрібно реєструвати фірму в офшорній зоні, в концерні ExxonMobil розповіли, що "деякі підприємства реєструються на Багамах через простоту і передбачуваність законів цієї країни щодо створення підприємств. Не для того, щоб зменшити сплату податків у тій країні, де компанія здійснює діяльність".

Перш ніж Тіллерсон очолить зовнішньополітичне відомство США, його кандидатуру мусить затвердити Сенат, проте багато сенаторів критикують його за близькість до РФ. 

-

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram