Томас Грімм, зокрема, зазначив, що єдиний ТВ-пул в Україні може бути створений вже через рік.

«Починаючи з сезону-2019/20, всі ТВ-права перебуватимуть у ФФУ, і ми вже узгодили з федерацією, що ці права будуть передані УПЛ. У мене вже були на цей рахунок переговори з «Шахтарем» і «Динамо», і вони дали свою попередню згоду. Але все залежатиме від того, як ми зможемо комерціалізувати ці права. А головне – як розподілятимемо отримані гроші між клубами. Дуже важливо, щоб ні великі, ні малі клуби не відчували себе при цьому ущемленими. Щоб усі бачили свою вигоду від цього.

Я поки стримано оптимістичний в цьому питанні, але сподіваюся, у нас все вийде. У нас в планах – залучити до трансляцій чемпіонату України і міжнародні компанії, щоб створити конкуренцію за ТВ-права, і потім на тендері підняти вартість продукту.

Зараз неможливо передбачити, який саме канал стане офіційним транслятором. Для початку ми маємо визначитися з тим, де саме ми будемо показувати: на платних або загальнодоступних каналах. Рішення приймемо тільки після узгодження з клубами. У найближчий рік повинні проаналізувати ринок і визначитися, які послуги можемо запропонувати трансляторам», – сказав Грімм в інтерв’ю «Сегодня».

«Вголос»