Президент Південної Кореї готова піти у відставку через корупційний скандал

Президент Південної Кореї Пак Кин Хе вибачилася перед громадянами країни за корупційний скандал і висловила готовність достроково покинути свій пост.

Про це вона заявила в ході телевізійного звернення до нації, передає ТАСС. 

"Ще раз перепрошую перед народом за свою нещирість", - заявила вона, зазначивши, що подальшу її долю повинен визначити парламент країни.

"Я пропоную парламенту вирішити моє майбутнє, включаючи скорочення терміну мого президентства", - підкреслила президент.

Також повідомляють, що президент натякнула, що готова піти у відставку в разі, якщо Національні збори проголосують за її імпічмент.

Як відомо, 20 листопада прокуратура Південної Кореї офіційно звинуватила в корупції оточення президента країни Пак Кин Хє — її близьку подругу і двох екс-підлеглих. Саму очільницю "заочно" підозрюють у корупції, однак, звинуватити не можуть через обмеження в Конституції. У прокуратурі Південної Кореї зазначили, що президент Пак Кин Хе, судячи з усього, "значно" замішана в корупційній схемі і тому розслідування відносно неї триватиме.

Що ж до оточення президента, то її близьку подругу Чхве Сун Сіль вже офіційно звинувачують у використанні тісних зв'язків з Хє для того, щоб примушувати південнокорейські компанії, зокрема Samsung, робити багатомільйонні пожертви на користь так званих благодійних компаній. За допомогою останніх Сіль примножувала свої статки. Ще двох колишніх помічників президента звинувачують у передаванні подрузі Сіль секретної інформації.
 

 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 1 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Корогва2 грудня 2016 18:49 Відповісти IP:  46.98.8.--- А українська банда порошенків-гройсманів-яценюків-бурбаків-луценків-парубіїв-кононенків та іншої кривавої мерзоти, що ЗРАДЖУЄ УКРАЇНУ ТА ГРАБУЄ УКРАЇНсЬКИЙ НАРОД , ніколи сама у відставку не піде ! Ментальність не та ? Мабуть, бо зараз країною керують особи, що не мають найменшого поняття про честь , совість, взагалі якісь любські якості ! Це просто НЕЛЮДЬ, основною метою діяльності, та й взагалі життя, цієї мерзоти є набиття кишень ЛЮБОЮ ЦІНОЮ ! Якщо для цього їм буде потрібно знищити державу Україна - вони її знищать ! Якщо їм потрібно буде знищити, вбити народ України - вони будуть знищувати його, що зараз і роблять !

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram