Президент Зімбабве Мугабе нарешті пішов у відставку

«Вічний» очільник Зімбабве запевнив, що вирішив «добровільно піти з посади».

Президент Зімбабве Роберт Мугабе погодився подати у відставку з посади, у нього є менше 24 годин. Про це з посиланням на спікера парламенту, де тривали слухання щодо імпічменту 93-річного глави держави, пише Reuters, - передає ТСН.

У заяві про відставку Мугабе наголосив, що вирішив «добровільно залишити посаду» для «забезпечення плавної передачі влади» в країні.

Як зазначається у документі, прохання Мугабе про відставку набирає чинності негайно.

Нагадаємо, у листопаді в Зімбабве військові захопили державну телерадіокомпанію і стягнули танки та БТР до столиці країни Хараре. Криза у країні почалася після того, як 93-річний президент Зімбабве Роберт Мугабе звільнив віце-президента Еммерсона Мнангагву - ветерана боротьби за незалежність країни, якого вважали наступником Мугабе. Таким чином він почав чистки, щоб звільнити шлях до влади для його 52-річної дружини Грейс Мугабе.

У середу, 15 листопада, керівна партія Африканський національний союз Зімбабве - Патріотичний фронт оголосила про те, що в країні державного перевороту не було: відбулося затримання президента Роберта Мугабе та його дружини. 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm