Проблему із Саакашвілі створено на порожньому місці, - екс-посол США в Україні

Позбавлення екс-президента Грузії, колишнього голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі українського громадянства створило проблему з нічого та негативно вплинуло на імідж України.
Таку думку в інтерв'ю «Голосу Америки» розповів колишній посол США в Україні, Стівен Пайфер, який є експертом впливового аналітичного центру Brookings Institution у Вашингтоні.

«Я ніколи не був прихильником того, що пан Саакашвілі грав певну роль в Україні. Тому що мені було незрозуміло, наскільки його цікавила Україна, а наскільки ним керувало бажання повернутися до Грузії», - відзначив екс-посол США.

«Але, з іншого боку, я не впевнений, що ситуація навколо нього була врегульована у найрозумніший спосіб. Це одна з ситуацій, коли проблему створено на пустому місці. Я думаю, що позбавлення Саакашвілі громадянства, ймовірно, створило іміджеву проблему, якої Україна не мала», - заявив Стівен Пайфер.

У неділю 10-го вересня екс-президент Грузії в оточенні прихильників прорвався через кордон України і зараз перебуває у Львові.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram