20 10 2016 13:43

Прокуратура відкрила кримінальне провадження проти чиновників Садового

Прокуратура викрила чиновників Львівської міської ради у підробленні документів, що призвело до незаконної забудови земельної ділянки вартістю 2 млн грн.
Про це повідомляє, прокуратура Львівської області

Прокуратурою Львівської області продовжується вивчення стану законності при відведенні земельних ділянок на території міста Львова під забудову та правомірності здійснення будівельних робіт.

За наслідками вивчення дозвільних документів, які надають право на зведення багатоповерхових будинків, виявлено факт внесення завідомо неправдивих відомостей посадовими особами Львівської міської ради до документації щодо будівництва на вул. Б.Хмельницького,284-а.

Зокрема, останніми, із посиланням на генеральний план міста, затверджено містобудівні умови та обмеження забудови цієї території під десятиповерховий житловий будинок.

Водночас, прокуратурою з’ясовано, що вказаним планом у межах зазначеної ділянки, площа якої 0,26 га та вартість понад 2 млн грн, можливість такого будівництва не передбачена.

Відтак, сьогодні, 20 жовтня, прокуратурою Львівської області зареєстровано кримінальне провадження за ч. 1 ст. 366 КК України, за фактом службового підроблення документації посадовцями ЛМР. Подальше досудове розслідування взято на контроль прокуратурою та доручено ГУ НП у Львівській області.