17 07 2017 12:37

Прокуратура взялася за боргування зарплат луганським гірникам

Лисичанська місцева прокуратура відкрила провадження за фактом безпідставної невиплати заробітної плати гірникам шахти ім. Капустіна ПАТ «Лисичанськвугілля».

Про це інформує прес-служба ГПУ.

Як відомо, 16 липня 2017 року гірники шахти ім. Капустіна ПАТ «Лисичанськвугілля» після закінчення 1-ї зміни не покинули робочі місця та розпочали страйк.

Згодом до шахтарів спустились заступники генерального директора, голова профспілки шахти ім. Капустіна, які пояснили страйкувальникам причини затримки невиплати заробітної плати та пообіцяли сприяти у вирішенні цього питання. 

Поки у шахті залишилися 36 шахтарів, яких профспілка забезпечує продуктами харчування, окрім того, на території шахти чергує медичний персонал цілодобово. На теперішній час робота шахти призупинена. Хід розслідування вказаного кримінального провадження перебуває на контролі керівництва прокуратури області.

Довідково: санкція ч. 1 ст. 175 КК України передбачає покарання у виді штрафу від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк до 2 років, або позбавлення волі на термін до 2 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до 3 років.

 

«Вголос»