Прокуратура зайнялася посадовцями Нацгвардії, які продали два бойові вертольоти

Військова прокуратура розслідує реалізацію службовими особами Нацгвардії двох бойових вертольотів Мі-24Р з озброєнням за заниженими цінами.

Як повідомляє управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України, головна військова прокуратура спільно зі Службою безпеки України провела вивчення законності відчуження військового майна.

За результатами розпочато кримінальне провадження за фактом реалізації службовими особами Національної гвардії України та підприємством-експортером двох бойових вертольотів Мі-24Р з озброєнням за заниженими цінами.

При цьому з’ясовано, що службові особи Національної гвардії України та підприємства-експортера підробили акти приймання-передачі зазначеної авіаційної техніки, щоб приховати її військове призначення.

Діями службових осіб Національної гвардії України та підприємства-експортера, яке залучали до здійснення продажу вертольотів Мі-24Р за кордон, державі спричинено збитки на суму майже 5 млн грн.

Проведення досудового розслідування зазначеного кримінального провадження доручено військовій прокуратурі Центрального регіону України.

 

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram