Прокурор не повинен давати політичні оцінки, а виконувати закон, - Парубій

Голова Верховної Ради Андрій Парубій закликав Генерального прокурора Юрія Луценка розібратися з ситуацією Івана Бубенчика, якому була вручена підозра щодо вбивства двох правоохоронців 20 лютого 2014 року.

Про це він сказав у залі парламенту у середу, 4 квітня, пише «УП».

«Учора після нашої вечірньої розмови про затримання Бубенчика, у мене була розмова з генпрокурором і ми домовилися, що я від свого імені та імені парламенту дам письмовий запит. До кінця дня генеральний прокурор пообіцяв, що він в ситуації розбереться і дасть відповідь з приводу тих подій, які відбулися навколо Бубенчика», - сказав спікер ВР.

«Також хочу озвучити свою позицію. Для мне є неприйнятним, коли прокурор у суді, який представляє прокуратуру, зазначає, що закон ухвалений українським парламентом про амністію, є нікчемним законом», - заявив Парубій.

За його словами, прокурор не повинен давати політичні оцінки, а виконувати закон, який приймає найвищий законодавчий орган - Верховна Рада України.

«А якщо він не здатний виконувати закон, нехай йде в адвокати і працює у приватній практиці, захищаючи тих, кого він вважає необхідним», - додав він.

Голова ВР зазначив, що по цій ситуації має бути окреме розслідування і спеціальна оцінка подібних тверджень прокурора.

Парубій пообіцяв проінформувати депутатів та голів фракцій, як тільки отримає відповідь від Луценка, щоб разом ухвалити рішення щодо подальших спільних дій.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram