Прокурора який звільняє за пяну їзду спіймали пяним за кермом нової іномарки

Прокурора, який звільняє за п'яну їзду, спіймали п'яним за кермом нової іномарки

На початку 2018 року поліція склала адмінпротокол на голову Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів Віталія Грушковського через їзду напідпитку.

Проте Грушковський не отримав жодного покарання, йдеться у розслідуванні для програми "Наші гроші з Денисом Бігусом". Однак завдяки протоколу патрульних з’ясувалося, що за рік роботи нової комісії її голова почав користуватися новою іномаркою та перебрався з околиці Києва в центр.

У березні 2018 року поліція зупинила очільника КДКП Віталія Грушковського на дорозі під Вінницею. У протоколі патрульний вказав, що голова комісії кермував автомобілем п’яним. Грушковський заперечив це, однак пройти огляд на місці відмовився. Натомість пізніше зробив це самостійно, без присутності поліцейських, і отримав довідку з лікарні про тверезість.

Суд взяв це до уваги та виправдав прокурора, хоча така медична довідка, складена за відсутності поліції, за законодавством є недійсною. Сам суд, де відбувся розгляд справи, обраний за дивних обставин. У протоколі патрульний зазначив, що справа слухатиметься у Вінницькому міському суді. Однак, в останній момент її передали до Калинівського районного суду начебто через проживання Грушковського у Калинівці.

Голова КДКП працює у Києві, де, за даними декларації 2017 року, орендував квартиру на Дарниці. Жодного майна у Калинівці Грушковський раніше не декларував. Журналісту голова КДКП пояснив це так: "Я орендував там (в Калинівці – ред.) будинок у цьому році".

А от патрульним, які його зупинили, Грушковський вказав київську адресу: будинок у центрі, на вулиці Коновальця. Такого помешкання теж немає у його декларації за 2017 рік. Як виявилося, у голови КДКП з’явилося нове житло й у столиці, а у квартирі на Дарниці він більше не мешкає: "Я там проживав ще у тому році".

Окрім цього, Грушковський почав їздити на новій Toyota Camry. Автівка придбана на початку 2018-го і записана на Наталію Онипко. Грушковський назвав її своєю родичкою. Жінка, за словами прокурора, надала йому іномарку у безкоштовне користування. На цьому автомобілі патрульні і зупинили очільника КДКП, після чого склали протокол через кермування у нетверезому стані. Пізніше журналісти зафіксували цей автомобіль з Грушковським у Києві під приміщенням кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів, де працює прокурор.

Комісія на чолі з Грушковським за рік роботи звільнила шість прокурорів за нетверезе кермування, трьом заборонила підвищення, а одному виписала догану.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram