Проросійський президент Молдови розповів, чому зняв прапор ЄС із адміністрації

Законодавством Молдови не передбачено, що на державних установах мусять бути вивішені інші прапори, окрім державного.

Прапор Євросоюзу з будівлі адміністрації президента Молдови зняли небезпідставно, пояснив президент, передає УНН.

«Законодавство Республіки Молдова не передбачає, що на державних установах повинні бути в обов'язковому порядку вивішені інші прапори, за винятком державного. У законі йдеться про те, що може бути вивішений прапор ЄС. Але ми є країною-членом СНД. Чому тоді на будівлі не висить цей прапор? Ми входимо до складу ООН. Чому цього прапора також немає? Тому на будівлі президентури буде, як каже закон, в обов'язковому порядку висіти прапор Республіки Молдова, і тільки він», - сказав Додон.

Водночас, президент Молдови зазначив, що нічого не має проти ЄС і що партнерство країни з блоком продовжиться.

«Я зустрічався з послами країн ЄС, акредитованими в Кишиневі, і домовився, що раз на місяць ми будемо зустрічатися для того, щоб обговорювати поточні проблеми. Другий офіційний візит після Москви я зроблю в Брюссель. Тому відносини залишаються хорошими і будуть конструктивно розвиватися», - додав він.

Разом з тим, коментуючи те, що ліберали повернули на місце прапор Євросоюзу, Ігор Додон сказав:

«Лібералам нічого робити. У них дуже низький рейтинг, і їм потрібно якось себе показувати, я їх розумію. Але ми будемо дотримуватися законодавства. Я це обіцяю».

Зрештою, Ігор Додон зазначив, що поки над будівлею висить і продовжуватиме висіти лише один прапор - державний.

Як повідомлялося раніше, прапор Євросоюзу зник із резиденції новообраного проросійського президента Молдови Ігоря Додона.

-

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram