Слідче управління ГУ Нацполіції у Дніпропетровській області розслідує кримінальне провадження за статтею про незаконне збагачення заступника начальника – начальника управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Дніпропетровської митниці ДФС Євгена Атаманенка.

Про це свідчить ухвала Індустріального райсуду Дніпропетровська від 28 серпня, пишуть Наші гроші.

За даними слідства, протягом 2017-2018 рр на банківські картки Атаманенка перераховувались кошти з різних невстановлених джерел, які як доходи у деклараціях останнім не відображались.

При цьому у своїй декларації за 2017 рік він вказав 198 тис грн власного доходу і 33 тис грн – дружини.

Крім того, Атаманенко має декілька одиниць коштовної зброї, що не відображена в декларації, користується новим двоповерховим житловим будинком, які на теперішній час не введено в експлуатацію, та низкою транспортних засобів, що належать його близьким родичам.

Усе це дає підстави вважати про наявність в Атаманенка активів у значному розмірі, законність походження яких офіційно не підтверджена.

Слідство встановило, що Атаманенко користується власною банківською карткою та картками дружини і своєї матері. 28 серпня суд надав слідству доступ до банківських даних Атаманенка у «Приватбанку».

Кримінальне провадження стосовно Атаманенка було розпочате 13 серпня цього року за ч.2 ст.368-2 КК.

У своїй декларації за 2017 рік 36-річний Євген Атаманенко, окрім вказаних вище доходів, відобразив квартиру і земельну ділянку у Дніпрі, квартиру в Аполлонівці Дніпропетровської області, а також УАЗ дружини, свій причеп «ПВТ 100», і нові Lexus і Mitsubishi родичів, які надали йому ці авто в користування.

Після випуску з Академії митної служби України у 2006 році Євген Атаманенко весь час працює на Дніпропетровській митниці (лише у 2011 році короткий час пропрацював на Запорізькій митниці).