Протягнутий регіоналами закон про Конституційний суд закріплює над ним контроль Порошенка, – нардеп

Позафракційний народний депутат від ВО «Свобода» Юрій Левченко просить депутатів підтримати його постанову про скасування протягнутого учора закону про Конституційний суд.

Про це нардеп заявив з трибуни ВРУ, передає кореспондент «Вголосу».

«Ту ганьбу бачила вся країна. Те, як цей закон проштовхувався через коліна, бачили всі. Те, як не ставили поправки на голосування, як повертались до завалених поправок. Як відбувалось кнопкодавство у «Опоблоці» і «Народному фронті». Чому це все робилося? Чому голосами регіоналів більшість проштовхнула ганебний закон? Бо цей закон закріплює контроль над Конституційним Судом з боку виконавчої влади, зокрема Президента. Закріплює те, як суддів призначатимуть, як їх контролюватимуть, скільки їм платитимуть, і яке вони довічне утримання будуть мати. Йде до того, що Конституційний суд, як сьогодні, вчора і позавчора, знову буде підконтрольний виконавчій владі і Президенту. Увагу слід звернути на механізм конституційної скарги, за яким будь-які підставні особи зможуть скасувати рішення Ради, якщо ця Рада таки почне приймати якісь нормальні закони. Через грубе порушення регламенту, через зміст цього жахливого закону, його не можна пропускати далі!» –зазначив Левченко.

Як уже писав «Вголос», Раду просять скасувати голосування щодо закону про Конституційний суд.

Учора ВРУ ухвалила у другому читанні і в цілому законопроект №6427-д про Конституційний Суд України. Відповідне рішення підтримали 245 народних депутатів.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram