Прибуток «Нафтогазу» за 9 місяців сягнув 25,5 млрд грн

За 9 місяців 2016 року НАК «Нафтогаз України» отримав чистий прибуток у розмірі 25,5 млрд грн, який на 78% було забезпечено прибутком від транзиту газу.

Про це йдеться в перевіреній аудиторами фінзвітності компанії, яку оприлюднив «Нафтогаз».

За результатами 9 місяців 2016 року Нафтогаз отримав чистий прибуток в розмірі 25,5 млрд грн, що не враховує витрат на нарахування резерву сумнівних боргів в сумі 1,7 млрд грн. 

Чистий прибуток компанії сформовано за рахунок прибутку від:
• сегменту «Транзит природного газу» на 78%;
• сегменту «Оптова торгівля природним газом» на 18%;
• інших доходів на 4%.

Результати реформування ринку природного газу дозволили Нафтогазу вперше за багато років не здійснювати покриття збитків від реалізації газу прибутками від транзиту, зазначається у звіті.

За 9 місяців 2016 року, у порівнянні з відповідним періодом 2015 року, результат сегменту «Транзит природного газу» збільшився на 5,3 млрд. грн, що стало наслідком зростання обсягу транзиту на 8,7 млрд куб. м та девальвації національної валюти.

Починаючи з 2016 року Нафтогаз став донором державного бюджету, а не отримувачем бюджетної допомоги. Протягом 9 місяців 2016 року платежі Нафтогазу як окремої юридичної особи до бюджету склали 11,3 млрд грн. 

При цьому вперше за останні шість років компанія не отримувала бюджетного фінансування, тоді як за 9 місяців 2015 року Нафтогаз отримав з бюджету на 17 млрд грн більше, ніж заплатив податків.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram