Прихильникам Саакашвілі які проривали кордон інкримінують ще одну статтю
13 09 2017 18:44

Прихильникам Саакашвілі, які проривали кордон, інкримінують ще одну статтю

Під час розслідування кримінального провадження за фактом подій на контрольному пункті пропуску «Шегині» на українсько-польському кордоні слідчими порушено ще одну статтю – хуліганство.

Про це повідомили у відділі комунікацій поліції Львівської області.

«Для проведення досудового розслідування на базі поліції Львівщини створена об’єднана слідча група. Наразі поліцейські опитують очевидців та учасників подій, що мали місце 10 вересня на митному переході «Шегині» у Львівській області. Серед цих громадян – мешканці кількох регіонів держави, зокрема – Закарпатської, Херсонської, Полтавської областей тощо. Одного з мешканців Херсонщини слідчі запросили для надання пояснень по факту своєї участі у масовому заході на пункті пропуску «Шегині». Чоловік відмовився надавати пояснення на підставі ст. 63 Конституції України. Відтак слідчими йому вручена повістка для виклику його на інший день», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що 10 вересня через порушення публічного порядку на державному кордоні України постраждали восьмеро прикордонників та тринадцять працівників поліції.