Принц Чарльз стурбований зростанням популізму у світі

Принц Чарльз стурбований зростанням популізму, зокрема, він натякнув на результати виборів у США і вороже ставлення до біженців у Європі.

Про це інформує Ingependent.

“Зараз ми спостерігаємо зростання багатьох популістських груп у всьому світі, які стають все більш агресивними до тих, хто дотримується віри меншини. Це тривожне відлунням темних часів 1930-х років", – зазначив він.

Водночас, Принц Уельський сказав, що покоління його батьків воювало і боролося проти нетерпимості, екстремізму і жахливих нелюдських спроб винищення єврейського населення у Європі.

Він додав, посилаючись на статистику ООН, що цього року 65,3 млн людей залишили свої домівки заради спасіння життя. Разом з тим, у 2015 році кількість таких осіб сягала 5,8 млн.

Нащадок британського престолу не зробив прямих посилань на новообраного президента США Дональда Трампа, проте у ЗМІ вже пов’язали його стурбованість зростанням популізму з результатами виборів у штатах.

-

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 6 +

КОМЕНТУВАТИ

 • pravda22 грудня 2016 19:01 Відповісти IP:  194.44.30.--- Принц Уельський сказав, що покоління його батьків воювало і боролося проти нетерпимості, екстремізму і жахливих нелюдських спроб винищення єврейського населення у Європі.
  А Головний рабин України Яків Блайх сказав: – Євреї в Україні є складовою частиною українського суспільства, цілісної України. Вони ніколи не намагаються бути поза суспільством, ні в добрий час, ні в поганий час.
  Тому були євреї і на Євромайдані, і є євреї, які зараз воюють і допомагають українській армії, (лікують українських воїнів в найкращих Ізраїльських клініках), допомагають Україні відновити свій суверенітет і цілісність на всій території України.
 • ЛЕВ22 грудня 2016 20:16 Відповісти IP:  141.170.238.--- Були євреї і в УПА... Але проблема не в них, проблема в русофашизмі.
 • pravda22 грудня 2016 20:41 Відповісти IP:  194.44.30.--- Це НЕ перша війна, де євреї та українці воюють пліч-о-пліч. Євреї в свій час разом із ОУН боролись за свою і нашу свободу проти окупації і мали до речі, свою ОУН - організацію під назвою "ІРГУН".
  В рядах УПА, зокрема в Українській Галицькій Армії, воювало понад 3 тисячі євреїв.
  Львів і Галичина завжди пам’ятатимуть про подвиг героїв УГА – сотника Лянберга, сотника Рутенберга, санітара Карла Бельке та інших, що полягли в боях за нашу і їхню спільну батьківщину.
  Дружина головнокомандуючого УПА генерала Р.Шухевича – Наталія переховувала і врятувала від смерті єврейську дівчинку Іру Райхенбург. Українці, як могли, рятували євреїв від нацистів, особливо активно цю благородну місію виконували зв’язкові. Чимало врятованих євреїв залишалися в лавах УПА.
  Солдати УПА постійно охороняли єврейське поселення від поліцаїв та фашистів. Єврейська дівчина Доба Цукерман вийшла заміж за повстання Майданця (Див. Літопис УПА, т.27, с.174). - Ігор Федик, науковий співробітник
 • ЛЕВ22 грудня 2016 18:11 Відповісти IP:  141.170.238.--- А хоча би тими самими дітьми Алеппо він не стурбований..?
 • факт 22 грудня 2016 18:36 Відповісти IP:  82.145.222.--- У нас в Умані спеціально виродки створили провокацію, щоб ганьбити Україну, перед цілим світом, що ніби у нас процвітає антисемітизм.
  Провокатори синагогу пообливали фарбою і поклали у синагозі частину тіла свині.
  Це є продовження з тієї серії - недавно в день пам'яті за загиблими у геноциді-голодоморі в Москві під українське посольство принесли частину тіла свині.
  Аморальність у цих виродків зашкалює.
 • ЛЕВ22 грудня 2016 18:46 Відповісти IP:  141.170.238.--- Мораль і кацапня - речі несумісні. Тому й терміну "аморальність" по відношенню до цих скотів я не вживаю.

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram