Старша онучка імператора Японії принцеса Мако відклала шлюб зі своїм колишнім однокурсником Кеєм Комуро, звичайним хлопцем з простої сім'ї. Проте жодної конкретної дати не названо.

Про це повідомляє ТСН за даними Independent.

Варто зазначити, що згідно з японським законодавством, жінка втрачає королівський статус, якщо одружується з простолюдином.

Принцеса сказала, що весілля відклали для того, щоб пара могла серйозніше подумати про шлюб та підготуватись до нього.

«Ми усвідомили, що нам бракує часу, щоб достатньо підготуватись до різних подій, пов'язаних із шлюбом та нашим життям після нього. Ми віримо, що ми занадто швидко кинулись на різні речі», – заявила вона. Також принцеса додала, що хоче «подумати про шлюб глибше і конкретніше та мати достатньо часу для підготовки до шлюбу і життя після нього».

Імператорська родина заперечує те, що рішення пов'язане з негативним ставленням таблоїдів до родини обранця Мако. Також вона спростувала версію про те, що перенесення весілля пов'язане з суперечками між матір'ю Комуро та її колишнім партнером через оплату навчання сина, про які писали таблоїди.

Раніше «Вголос» писав, що імператор Японії Акіхіто зречеться престолу 30 квітня 2019 року, ставши першим монархом, що відмовився від трону за 2 століття.

 

«Вголос»