Притула пояснив, чому не буде ведучим «Євробачення-2017»

Відомий український телеведучий та шоумен Сергій Притула відповів на заяву DJ Паші з оргкомітету «Євробачення-2017».

Як відомо, раніше радіоведучий DJ Паша запевняв, що Притула не годиться у ведучі пісенного конкурсу. За його словами, програми, які Сергій веде українською мовою, не можуть гарантувати його ідеальний рівень англійської на самому фіналі конкурсу.

Притула, зі свого боку, написав у Facebook про те, що він думає стосовно цього.

Сергій зазначив, що будь-які слова DJ Паші можна трактувати як позицію всього організаційного комітету конкурсу. Притула наголосив, що 25 лютого він сам подав заяву, що не вестиме фінал конкурсу, і навіть якби запропонували – все одно не долучався б до роботи.

26 лютого цю заяву поширили різні ЗМІ, проте вже 27 лютого оргкомітет «Євробачення» опублікував прес-реліз, де було вказано не лише про трьох нових ведучих конкурсу, а й про те, що Сергій Притула теж брав участь у відборі.

Сергій наголосив, що серед 150 відомих ведучих України виділили лише трьох остаточних та його, який навіть не брав участі у кастингу.

Притула також додав, що після такого конфлікту медіа-спікер «Євробачення-2017»  Павло Шилько, озвучив нову версію, що шоумен англійською так жартувати не зможе, як українською. Незважаючи на те, що Сергій веде безліч корпоративних заходів англійською.

«Наразі, дорогий Павле і шановний оргкомітет «Євробачення». Зосередьте свою роботу над, власне, конкурсом і відмахайтесь від моєї скромної персони. Я не розумію, навіщо ви наповнюєте інформаційне середовище своїми вигадками. Думаю, вам було б краще просто ігнорувати того Притулу, аніж кілька разів міняти пояснення людям, чого ви не взяли мене на конкурс», – відповів на це Сергій.

І на сам кінець Притула щиро відповів, що не шкодує про свій вибір та повністю підтримує рішення оргкомітету щодо вибору ведучих, яких вважає справжніми професіоналами. Також Сергій побажав Україні чергової перемоги.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram