20 03 2017 23:06

Притула пояснив, чому не буде ведучим «Євробачення-2017»

Відомий український телеведучий та шоумен Сергій Притула відповів на заяву DJ Паші з оргкомітету «Євробачення-2017».

Як відомо, раніше радіоведучий DJ Паша запевняв, що Притула не годиться у ведучі пісенного конкурсу. За його словами, програми, які Сергій веде українською мовою, не можуть гарантувати його ідеальний рівень англійської на самому фіналі конкурсу.

Притула, зі свого боку, написав у Facebook про те, що він думає стосовно цього.

Сергій зазначив, що будь-які слова DJ Паші можна трактувати як позицію всього організаційного комітету конкурсу. Притула наголосив, що 25 лютого він сам подав заяву, що не вестиме фінал конкурсу, і навіть якби запропонували – все одно не долучався б до роботи.

26 лютого цю заяву поширили різні ЗМІ, проте вже 27 лютого оргкомітет «Євробачення» опублікував прес-реліз, де було вказано не лише про трьох нових ведучих конкурсу, а й про те, що Сергій Притула теж брав участь у відборі.

Сергій наголосив, що серед 150 відомих ведучих України виділили лише трьох остаточних та його, який навіть не брав участі у кастингу.

Притула також додав, що після такого конфлікту медіа-спікер «Євробачення-2017»  Павло Шилько, озвучив нову версію, що шоумен англійською так жартувати не зможе, як українською. Незважаючи на те, що Сергій веде безліч корпоративних заходів англійською.

«Наразі, дорогий Павле і шановний оргкомітет «Євробачення». Зосередьте свою роботу над, власне, конкурсом і відмахайтесь від моєї скромної персони. Я не розумію, навіщо ви наповнюєте інформаційне середовище своїми вигадками. Думаю, вам було б краще просто ігнорувати того Притулу, аніж кілька разів міняти пояснення людям, чого ви не взяли мене на конкурс», – відповів на це Сергій.

І на сам кінець Притула щиро відповів, що не шкодує про свій вибір та повністю підтримує рішення оргкомітету щодо вибору ведучих, яких вважає справжніми професіоналами. Також Сергій побажав Україні чергової перемоги.