Привиди солдатів та секретна зброя німців: чим вабить туристів Тараканівський форт (ВІДЕО)

Тараканівський форт на Рівненщині – унікальна споруда військового архітектурного будівництва.

Його звели наприкінці 19 століття росіяни, аби захищатися від австро-угорських вояків. Кажуть, тут досі з’являються привиди солдат, у підземеллі зберігається секретна зброя німців, повідомляють Факти ICTV.

А ще тут безвісти зникали люди і ніхто ніколи їх більше не бачив. Усі ці легенди неабияк ваблять тисячі туристів.

Тож нині довкола історичної пам’ятки взялися за покращення інфраструктури – найперше, ремонтують під’їзні шляхи, які десятки років не бачили нового асфальту.

 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 3 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Богдан25 червня 2017 23:21 Відповісти IP:  77.123.170.--- ,,Вголос", а скажіть краще, будьте такі ласкаві, як ваші читачі можуть прочитати коментарі до статті про ,,Нові дороги"???
  • Дубенчанин25 червня 2017 21:22 Відповісти IP:  46.175.147.--- Дурню поширюєте. Невже не в змозі зробити нормальний репортаж? Наркоманія якась - секретна зброя, привиди. Нічого подібного про Дубенський форт ніколи не говорили - це якась новоявлена творчість душевнохворих.
  • Олександр25 червня 2017 19:46 Відповісти IP:  77.123.2.--- Бул тут на "екскурсии" где-то в 1972. Было интересно. Перевязывались веревками чтобы не упасть в колодец. Деревьев тогда практически не было. Как для школьников было очень интересно. Надо повторить.

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram