Псевдополонянки – завербовані терористами, - блогер

Полонянки, яких, начебто, за сприяння Савченко терористи передали українській стороні, - завербовані.

Про це пише блогер Мирослав Олешко.

Перша «полонянка» - Ольга Дворак, журналіст з Івано-Франківська. Поїхала в 2015 році на окуповану терористами територію.

Сворак заявила що, вона поїхала до свого коханого, який є терористом терористичної організації «ЛНР».

«Зверніть увагу на її «допит». Сворак поводиться абсолютно спокійно, врівноважено, що не нервує, ніби нічого страшного не сталося.

На її обличчі рум'яна, тіні, помада. Нічого не потекло від сліз, напевно терористи в полоні завжди дають фарбуваться полоненим», - пише блогер.

У соцмережі в друзях журналістки блогер знайшов в розділі «колеги» сепаратиста Руслана Коцабу. Який так само, хоч і народився на Західній Україні, але є колабораціоністом. Більш того, в 2012 році Коцаба публікував відео з Сворак на своєму ютуб-каналі. Цікавим  є факт, що декілька днів назад Коцаба виступав на «NewsOne», де активно виступав на підтримку Савченко.

Минулого року його затримали за підозрою у державній зраді, однак згодом апеляційний суд його виправдав.

Як стверджує Олешко, у жовтні 2015 року журналістка зі своїм хлопцем-терористом їздила в окупований Крим. На фото вона з чоловіком, на грудях якого помітно значок «Новоросія».

Друга «полонянка» - Анжеліка Преснякова. Все що про неї зараз відомо: вона була суддею в Новоазовську. Про неї мало що відомо. Дочка Преснякової, Олена Ярова зараз живе в Донецьку. Сестра судді, Світлана Ємельянова, окуповане місто Новоазовськ вважає Росією та активно постить картинки про терористів.

«СБУ мають на детекторі допитати Сворак і Преснякову. Адже ймовірно, що жінки зі свого полону (якого скоріше за все не було) відправляться прямо в камери українського СІЗО. Аби тільки не в Верховну Раду, як їх рятівниця», - додав блогер.

-

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm