Відома українська продюсерка, донька композитора-пісняра Миколи Мозгового Олена Мозгова підтримала письменницю та громадську діячку Ларису Ніцой, котра пішла з ефіру телеканалу NewsOne через відмову журналістки спілкуватися державною мовою.

Так, Мозгова перепостила новину про скандал із Ніцой та написала: “Цілком підтримую пані Ларису, я б так само пішла з ефіру”.

“Написала пост на підтримку пані Ніцой… і почали писати вумнікі про те, що зараз мова не на часі, що це роз’єднує країну, що це не від великого розуму і ще купу всього”, — розповідає Мозгова.

У відповідь на це продюсерка написала ще один пост, заявивши, що вимога Ніцой спілкуватися українською — справедлива та більш ніж адекватна.

“Послухайте, дарагіє товаріщі язикнєімєєтзначєнія, саме МОВА стає вже і продовжуватиме бути одним із об’єднуючих елементів держави Україна! І якщо ви такі тупі, що несила вивчити мову своєї країни, то це ваша проблема! Державна мова є і буде одна і вона УКРАЇНСЬКА! І справедлива вимога пані Лариси до ведучої загальноукраїнського каналу спілкуватися саме нею більш ніж адекватна! І ще, моя сторінка і мої пости не вуличний паркан, тому наслідкам ваших психо-статевих труднощів тут точно не місце”, — заявила продюсерка.