Пучдемон хоче керувати по Skypе – найбільші партії Каталонії не проти

Пучдемон хоче керувати по Skypе – найбільші партії Каталонії не проти

Дві найбільші партії Каталонії заявили про підтримку переобрання на посаду глави уряду Карлеса Пучдемона, який має намір керувати регіоном через Skype.

Про це повідомляє Укрінформ за даними EUobserver.

«Партії «Разом за Каталонію» (JxCat) та «Республіканська лівиця Каталонії» (ERC) вчора, 16 січня, в інтерв'ю іспанській газеті El Nacional повідомили, що Пучдемон готується до обрання 31 січня президентом регіону», – йдеться у повідомленні. Свої обов'язки він планує виконувати із Брюсселя через відеозв'язок за допомогою онлайн-платформ на кшталт Skype.

Як зазначається, заява партій пролунала після того, як юристи парламенту Каталонії відкинули можливість складення присяги Пучдемоном за допомогою відеозв'язку.

Це питання має стати основним у середу, коли депутати парламенту Каталонії зберуться на перше засідання після дострокових виборів, пише видання.

Як раніше писав «Вголос», колишнього керівника Женералітету Каталонії Карлеса Пучдемона буде оголошено президентом регіону у вигнанні.

Відомо, що зараз Карлес Пучдемон переховується від Іспанського правосуддя у Брюсселі. Нещодавно він заявив, що Іспанія повинна дозволити йому повернутися до Каталонії на займану ним раніше посаду.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram