На цьому наголосив прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков, передає УНІАН.

«Дійсно було передано лист, написаний дитиною. Він дійсно був, але це абсолютно не змінює суті того, що ставиться у вину пану Сущенку. Пов'язано це з його діяльністю, спрямованою проти нашої держави», – сказав прес-секретар російського президента

Як відомо, 17 травня 9-річний син Сущенка написав лист особисто Путіну з проханням повернути батька додому. 14 травня президент України Петро Порошенко заявив, що обговорював з Путіним питання звільнення Сущенка та інших полонених. За його словами, наслідком цих переговорів була організація зустрічі Сущенка у в'язниці з сім'єю.

ФСБ РФ 30 вересня 2016 року затримала в Москві кореспондента агентства «Укрінформ» Сущенка, назвавши його співробітником української розвідки, який нібито «цілеспрямовано збирав відомості про діяльність збройних сил і військ національної гвардії Російської Федерації, що є державною таємницею». Кримінальну справу було порушено за статтею «шпигунство». 18 травня, Московський міський суд визнав законним рішення Лефортовського районного суду столиці РФ про продовження арешту Сущенку до 30 червня.