У Росії в селищі Тайговий Красноярського краю вчителька місцевої школи погрожувала дітям за те, що хтось із них написав на дошці фразу “Путін – злодій”.

Про це з посиланням на одного з випускників школи повідомляє “Радіо Свобода“.

Зокрема, педагог нагадала, що в радянський час за таке б розстріляли і просила подякувати за те, що вона не повідомила про інцидент у відповідні органи.

“Президент наш, якому “10А” завдав вчора глибоку образу, і за яку за радянських часів був би розстріл… Я з учителями з усіма розмовляла з приводу вашого класу і наполягаю на зборах з вашими батьками, тому що скотилися по оцінкам, не кажучи про поведінку… Ще раз повторюю: якби я тільки пустила в хід ось це все, і викликала поліцію… це я не стала просто накликати ганьбу на школу. Умовили мене вчора, хоча людей 8 вчителів кепсько говорять про поведінку в вашому класі, а через поведінку понизилися і оцінки. Ще раз кажу: дякуйте, що я не розкрутила цю справу”, – заявляла вчителька.

Також жінка лякала дітей охоронцями Путіна.

“А тим, хто, або тому, хто написав, я раджу: напишіть це слово, запечатайте в конверт і пошліть. Я вам підкажу адресу: Москва, Кремль, Адміністрація президента. Там швиденько вилетять сюди і розберуться. У Путіна охоронці є! Його охороняють. А якийсь учень або учениця “10А” раптом звинувачує його в крадіжці”, – говорила вчителька.