Путін отримав листа від 9-річного сина Сущенка

Президент-агресор отримав лист від сина незаконно арештованого у РФ українського журналіста Романа Сущенка, проте це «абсолютно не змінює суті того, що йому інкримінується».

На цьому наголосив прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков, передає УНІАН.

«Дійсно було передано лист, написаний дитиною. Він дійсно був, але це абсолютно не змінює суті того, що ставиться у вину пану Сущенку. Пов'язано це з його діяльністю, спрямованою проти нашої держави», - сказав прес-секретар російського президента

Як відомо, 17 травня 9-річний син Сущенка написав лист особисто Путіну з проханням повернути батька додому. 14 травня президент України Петро Порошенко заявив, що обговорював з Путіним питання звільнення Сущенка та інших полонених. За його словами, наслідком цих переговорів була організація зустрічі Сущенка у в'язниці з сім'єю.

ФСБ РФ 30 вересня 2016 року затримала в Москві кореспондента агентства «Укрінформ» Сущенка, назвавши його співробітником української розвідки, який нібито «цілеспрямовано збирав відомості про діяльність збройних сил і військ національної гвардії Російської Федерації, що є державною таємницею». Кримінальну справу було порушено за статтею «шпигунство». 18 травня, Московський міський суд визнав законним рішення Лефортовського районного суду столиці РФ про продовження арешту Сущенку до 30 червня.


 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram