Варто ставитися до цього серйозно чи ні – вирішувати вам. Але все ж для найбільш забобонних, або тих, кому цікаво, є перелік того, що не можна робити в п'ятницю 13-го, повідомляє znaj.ua.

Не беріть грошей у борг

Краще взагалі не брати грошей у борг. Але вважається, що в п'ятницю 13-го це категорично заборонено робити. Тому що будь-який негатив і інші погані емоції будуть передаватися саме через гроші.

В п'ятницю 13-го не можна розповідати про свої сни

Вважається, що в цей день дуже чутлива підсвідомість. І якщо ви будете розповідати про свої сни навіть близьким людям, то можете позбавити себе майже всіх життєвих сил. Так що можна просто залишити свої сни при собі, поки п'ятниця 13-го не закінчиться.

У п'ятницю 13-го не можна сваритися і конфліктувати

Потрібно сказати, що в цей день всі люди дуже емоційні, тому будь-який мінімальний конфлікт переросте в грандіозний скандал. Так що, якщо не стримувати своїх емоцій, то можна сильно пошкодувати.
А от коли п'ятниця 13-го закінчиться, то можна і виплеснути все, що накопичилося.

В п'ятницю 13-го не можна подорожувати

Вважається, що в цей день будь далекий шлях буде сповнений сюрпризів – і зовсім неприємних. Тому будь-яку поїздку можна відкласти на суботу 14-го.

Не можна проводити будь-які медичні втручання

П'ятниця 13-го досить складний день. Деякі кажуть, що в цей день є велика ймовірність того, що все пройде дуже погано через дії медперсоналу. Тому якщо вірити прикметам, краще взяти вихідний.

 

«Вголос»