Рада ЄС погодила торгівельні преференції для України

Сьогодні Рада Європейського Союзу погодила тимчасові торгівельні преференції для нашої держави.

Про це зазначено у прес-релізі Ради ЄС.

«Сьогоднішнім рішенням ми дозволяємо експортувати більше українських продуктів в ЄС. Наш обов'язок – підтримувати Україну і зміцнювати наші економічні і політичні зв'язки також на тлі тривалого конфлікту», – наголосив Свен Міксер, глава дипвідомства Естонії.

Відповідні заходи набудуть чинності до кінця вересня та застосовуватимуться протягом трьох років.

Ще 4 липня Європарламент підтримав пропозицію Єврокомісії надати Україні додаткові торговельні преференції. Згідно з ними, квоти на томати, пшеницю, кукурудзу та мед будуть збільшені, але не у тому обсязі, як раніше це пропонувалося Європейською комісією.

Зокрема, встановлені наступні річні квоти: для меду – 2,5 тис. тонн, томатів оброблених – 3 тис. тонн, пшениці – 65 тис. тонн, кукурудзи – 625 тис. тонн, ячменю – 325 тис. тонн.

Преференції будуть чинними на термін до трьох років як доповнення до Угоди щодо поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі.

 

«Вголос»

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 2 +

КОМЕНТУВАТИ

 • Fakt17 липня 2017 14:50 Відповісти IP:  194.44.30.--- Важко собі уявити таку природно багату країну, як наша.
  Прекрасна українська земля може прогодувати півсвіту.
  Науковці дійшли висновку, що запасів газу в басейні Чорного моря при нинішніх об'ємах використання вистачило би на тисячу років.
  Можливості видобувної промисловості в Україні є грандіозними, – стверджують фахівці. Близько третини, за прогнозами науковців, міститься у надрах Західної України.
  Якщо профінансувати належним чином розробку родовищ, Україна отримає промислову продукцію вже у найближчому майбутньому.
  Експерти переконані, якби Україна зорієнтувалася на власний газ, могла би лідирувати у світі.
  Джерело:http://www.pohlyad.com/news/n/97937
 • патриот17 липня 2017 13:41 Відповісти IP:  195.98.82.--- только торговать нечем, один прикарпатский лес и чернозем остался.

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram