Радіо Садового змінило ліцензію, щоб не пускати в ефір більше української мови

Радіостанція «Люкс ФМ», яка належить дружині львівського міського голови Катерині Кіт-Садовій, змінила програмну концепцію, тим самим зберегла собі квоту на українську мову на рівні лише 25% - за умови ротації 60% пісень мовами ЄС.

Про це сповістив член Нацради Сергій Костинський, пише «Укрінформ».

За словами Костинського, законом передбачено, що радіостанція може не збільшувати квоту, якщо дає в ефірі щонайменше 60% пісень мовами Європейського Союзу. Для такого радіо квота зберігається на рівні 25%. 

Як відомо, раніше Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оштрафувала ПрАТ «Радіокомпанія Люкс» (радіостанція «Люкс ФМ») на 50 тисяч 520 грн за недотримання квоти на українські пісні та дала місяць на усунення порушень.

Нагадаємо, в Україні 8 листопада 2016 року набув чинності закон «Про внесення змін до закону України «Про телебачення і радіомовлення» (щодо частки пісень державною мовою в музичних радіопрограмах і радіопередачах)». Згідно з документом, квота на пісні українською мовою у радіоефірі в часових проміжках із 7:00 до 14:00 та з 15:00 до 22:00 вводиться поступово: протягом першого року їх має бути щонайменше 25%, другого - 30%, третього - 35%. Ведення передач державною мовою протягом першого року дії закону має становити 50%, другого - 55%, третього — 60%.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram