Обидва диктатори причетні також до розв”язання найбільшої бойні в історії людства- ІІ світової війни, яка забрала до 100 млн. жертв

Україна не причетна до розв”язання ні Другої, ні радянсько-німецької війни(1941-1945), а заплатили українці величезну ціну за цю криваву авантюру червоного і коричневого диктаторів.І5 мільйонів громадян втратила Україна і через її територію війна прокотилася двічі,залишивши після себе суцільні руїни. Ми були бездержавною нацією і гинули наші сини і дочки за чужі інтереси і були ми лише гарматним м”ясом в планах Сталіна та Гітлера.

Для українців ця війна ніколи не була, не є, і ніколи не буде Великою Вітчизняною війною.

Цей комуністичний словотвір був силою накинутий українському народові. Адепти сталінсько-путінської оцінки радянсько- німецької війни з тупою впертістю повторюють ці сфальсифіковані ідеологеми. А їх в нинішній Україні ще чимало і як правили, всі вони є заклятими ворогами незалежної України, хоч добре знають, що кожний день цієї війни є свідомо сфальсифікований чи перекручений кремлівськими борзописцями і їх наставниками, які є продуктом більшовицько- чекістської ідеї та чину.

Навіть кількість жертв війни, по -нині сфальсифіковано і достовірної цифри нема і швидко не буде, бо на днях Кремль продовжив термін секретності важливих документів, а цифра 50 млн.- теж не остаточна, бо як можна вірити московському керівництву, коли Сталін наголошував на 10 млн. жертвах; Хрущов-на 20млн.; Горбачов- 30 млн. загиблих радянськиї громадян у цій війні.

Світ вшановував закінчення Другої світової війни у Європі 8 травня. Вшановує молитвами, безмірною увагою до тих , хто залишився жити. В нинішній Росії продовжуються паради, ведуть фальсифікованих ветеранів, які , на часі війни, мали по 5-7 років і давно забули про тих, яких, за вказівкою Сталіна, згноїли в Сибіру, щоб своїм жалюгідним виглядом не псували радянських міст.

Молімося за загиблих українців у цій жорстокій бойні, молімося за тих, хто поліг у світовій війні в боротьбі за волю України.Тиху молитву за загиблих у Другій світовій війні сприймуть їх зболені душі. Фанфари не потрібні!