Речі з похорону соліста Linkin Park хочуть продати за купу грошей

Бейджі та значки, які видавали під час поховання музиканта, з'явилися на eBay.

На торговельному сайті eBay підприємливі фани лідера Linkin Park Честера Беннінґтона, який наклав на себе руки, виклали сувеніри з його похорону, – пише ТСН.

На сайті минулої середи з'явився лот – набір, який складався з похоронних програм, браслетів, ремінців і значки з викарбуваним на них підписом Беннінґтона.

З цих речей влаштували аукціон. Врешті ціна за набір дійшла до 51 тисячі доларів. Пильні менеджери одразу видалили з сайту ці сувеніри. Проте юзери встигли зробити скріни продажу речей, пише Independent.

Прихильників Беннінґтона ця ситуація дуже обурила. «Як грубо. Люди продають речі, які видавали на похороні Честера Беннінґтона на eBay. Безсоромні», – написав один з фанів.

Як писав «Вголос», соліст Linkin Park 20 липня вчинив самогубство в США. Музикантові був 41 рік. Відомо, що артист боровся з алкогольною та наркотичною залежністю. 

Лідера гурту Linkin Park Честера Беннінґтона поховали 29 липня у Ботанічному саду Каліфорнії, неподалік від будинку, де музикант мешкав і вчинив самогубство.

Похорон був приватним, на церемонію могли потрапити лише найближчі друзі та родичі Честера. Поліція забезпечила жорсткі заходи безпеки на похороні: на захід могли пройти лише люди, що мали наручні браслети та пропуски, схожі на ті, що видають у VIP-зони на концертах.

 

«Вголос»

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm