Режим Порошенка починає нагадувати режим Януковича - експерт про ситуацію із Саакашвілі
10 09 2017 18:25

«Режим Порошенка починає нагадувати режим Януковича», - експерт про ситуацію із Саакашвілі

Сьогоднішнє блокування потягу Інтерсіті «Перемишль-Київ», в якому Саакашвілі мав їхати в Україну, є боротьбою президента з політичними опонентами.

Про це у коментарі «Вголосу» роз’яснив політичний оглядач Олександр Аронець.

«Боротьба з політичними опонентами у нашій країні переходить межі звичайної політично-інформаційної війни. Натомість зараз застосовуються жорсткі адміністративно-силові методи. Пригадаймо, спершу Порошенко позбавив депутатських мандатів неугодних йому Томенка і Фірсова. Потім посадив до в'язниць неугодних «свободівців», далі розвалив добровольчий рух, а зараз і взагалі – активно використовує свій особистий підпис для позбавлення громадянства. При чому у політичних друзів Порошенка, а це:  Насіров, Труханов, Григоришин чи Новинський мають підтверджене подвійне громадянство. Але у них Порошенко паспорт не забирає. Натомість у Саакашвілі, який фактично має лише українське громадянство, але є опонентом влади – президент забирає паспорт. Тобто президент України вже особисто втручається у боротьбу з неугодними, чим бере на себе повну відповідальність за боротьбу з опозицією в країні», - пояснив Олександр Аронець.

На думку експерта, політики, які сьогодні підтримують Саакашвілі намагаються таким чином пропіаритись.  

«Щодо інших політичних гравців, які зараз ситуативно підтримують Саакашвілі, то в кожного з них є свої мотиви. Але, очевидно, що кожен з них намагається ухопити шмат безкоштовного піару. Схожа ситуація вже була з Тимошенко, коли Яценюк кричав «Юля, Юля...», а зараз усім відомо, як він про Тимошенко відкликається», - зазначив політичний оглядач.

Як писав «Вголос», поїзд Інтерсіті «Перемишль-Київ», в якому мав приїхати в Україну Михеїл Саакашвілі, з невідомих причин затримали на вокзалі у польському Перемишлі.

«Навіть Януковичу це б не прийшло в голову», - Саакашвілі прокоментував затримку «Інтерсіті».

Омелян відхрестився від блокування «Інтерсіті» у Перемишлі, натякнувши, що винен Кубів.

У Авакова заявили, що вони не причетні до блокування поїзду «Перемишль-Київ»

Згодом Саакашвілі заявив, що він прибуде в Україну через КПП Краківець.