РФ відкидає висновки польської комісії про сліди вибуху на літаку Качинського

Слідчий комітет РФ назвав безпідставними заяви урядової підкомісії Польщі про те, що руйнування крила літака Ту-154М президента Качинського мають на собі сліди вибуху.

На цьому наголосила офіційний представник СКР Світлана Петренко, передає Інтерфакс.

«Абсолютно незрозуміло, на чому ґрунтуються ці чергові висновки польських експертів. При проведенні одразу після катастрофи балістичної і вибухотехнічної експертиз жодних ознак впливу на літак вибухових речовин виявлено не було», - запевнила Петренко.

Таким чином посадовець відповіла на недавню заяву польської урядової підкомісії з розслідування катастрофи президентського літака Ту-154М про те, що руйнування лівого крила літака схожі на сліди вибуху і не пов'язані із зіткненням з березою.

За словами Петренко, уламки лайнера зберігаються на території РФ як речові докази у кримінальному розслідуванні Слідчого комітету Росії:

«При цьому жодних додаткових оглядів або досліджень уламків літака польською стороною, в тому числі членами нової польської комісії з розслідування, з 2014 року не проводилося».

Нагадаємо, Літак Качинського розбився під Смоленськом 10 квітня 2010 року. Всі 96 осіб, що перебували на борту, загинули. Качинський летів на траурні заходи в Катинь, де поховані польські військовослужбовці, розстріляні НКВС СРСР в 1940 році.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram