Рішення суду ООН приведе Путіна на лаву підсудних, – глава Меджлісу

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров вважає, що нинішнє рішення суду у Гаазі – перші заходи, які приведуть вищих російських чиновників на лаву підсудних Міжнародного трибуналу.

Про це політик зазначив у своєму Facebook.

«Упевнений, що сьогодні закладені перші практичні заходи, які обов'язково приведуть вищих російських чиновників на чолі з Путіним на лаву підсудних Міжнародного трибуналу для розгляду злочинів, скоєних Росією проти України. А в тому, що такий Міжнародний трибунал буде створено, у мене немає ніяких сумнівів», – написав Чубаров. 

 

Як уже писав Вголос, суд у Гаазі не схвалив впровадження заходів проти РФ через фінансування тероризму, проте підтримав заходи проти агресора через дискримінацію у Криму. Також Україну і Росію зобов'язали виконувати Мінські угоди.

До всього, Міжнародний суд ООН зробив висновок, що кримські татари та етнічні українці у Криму досі є вразливими.

Як відомо, суд розпочав розгляд справи 6 березня і після чотирьох днів слухань перейшов до розгляду тимчасових заходів проти Росії. Вони можуть включати в себе вимогу припинити фінансування бойовиків, повернути контроль над кордоном українському уряду та поважати права кримських татар та українців у Криму. РФ усі звинувачення відкидає. Разом з тим, у Кремлі обіцяли визнати рішення Міжнародного суду ООН у Гаазі у справі проти України.

Позов до суду в Гаазі Україна подала 16 січня 2017 року.

Україна в рамках позову до Росії просила Міжнародний суд ООН ввести тимчасові заходи, спрямовані на запобігання продовження порушень прав людини з боку РФ в період розгляду судом справи по суті з метою захисту цивільного населення під тимчасово окупованому Криму і на Донбасі. 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 4 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Гость20 квітня 2017 11:56 Відповісти IP:  95.104.185.--- Вразливими кримські татари та етнічні українці є не в Криму, а на УкраiнI.
  • P, S20 квітня 2017 09:38 Відповісти IP:  89.105.247.--- Більшого пасміховища над нашою країною, над загиблими захисниками нашої Вітчизни,вчинене нашими жидо- масонами у такій поважній інстанції в уяві не вкладується, ця нечисть яка себе визначає владою, повинна бути знищена ще до того, коли настане час переселятись їм у Росію.
  • так19 квітня 2017 21:36 Відповісти IP:  109.86.241.--- Нинішня українська влада здала путину Крим, Донбас. І спеціально валяє дурня в ООН, підтримуючи РФ. Українська влада - це путінські агенти. Вони всі повинні бути заарештовані за зраду.
  • ультрас19 квітня 2017 20:39 Відповісти IP:  178.210.143.--- практично повний програш України,вальцман вже рахує українців повними д.ибілами...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram