Про це повідомляє «ТСН.Ранок».

Грецька організація, що займається порятунком кішок шукає людину, яка буде піклуватися про котів. Їх треба годувати і вести до ветеринара, коли потрібно.

За це охочі отримають у користування будинок із власним садом і заробітну плату. Цю вакансію опублікував у соціальних мережах притулок для тварин. Пропозиція викликала ажіотаж – оголошення у Facebook за тиждень поширили вже 25 тисяч разів, а власниця притулку Джоан Бовел отримала понад 200 листів від охочих.

Майбутню платню не оголошують, але вказують, що це буде середній заробіток як для Греції з урахуванням того, що робочий день неповний. Працювати потрібно буде півроку. Розпочати можна вже від 1 листопада.

Раніше в Британії сестри Еллі і Сара Клоуз вирішили відкрити перше в Манчестері котокафе — заклад, який відрізняється від звичайних кафе наявністю кішок, з якими відвідувачі можуть гратися. Для свого закладу дівчата набирали працівників — менеджера і баристу. Але також вони шукали няню для кішок. Няня матиме по 8 фунтів стерлінгів на годину за те, що з ранку до вечора гратиметься з котами.