Про це на своїй сторінці в Facebook заявив віце-прем'єр РФ Дмитро Рогозін, передає Цензор.net.

«Ми не допустимо деградації статусу Придністров'я, де проживають наші співвітчизники і співгромадяни, і не підемо на згортання нашої миротворчої місії», – написав Рогозін.

Російський чиновник зазначив, що РФ перебуває в постійному контакті з невизнаною владою Придністров'я.

«Ми перебуваємо в постійному контакті з президентом, урядом і Верховною Радою Придністров'я, шукаємо і знаходимо рішення всіх складних проблем, які створюються Кишиневом і Заходом для посилення блокади цієї невизнаної Республіки», – наголосив віце-прем'єр.

Як відомо, на території Придністровського регіону Молдови розквартирована Оперативна група російських військ (близько 1400 військовослужбовців), а на військових складах села Колбасна Рибницького району зберігається понад 20 тисяч тонн боєприпасів.

Як повідомлялося, в грудні 2017 року МЗС Молдови висловило обурення у зв'язку з проведенням російськими військовослужбовцями чергових навчань на території Придністровського регіону. Дислокована в Придністровському регіоні Молдови Оперативна група російських військ провела військові навчання, мета яких, як зазначає МЗС Росії, «боротьба з тероризмом і знищення умовного супротивника, який використовує зброю масового знищення».