Rolls-Royce створив дуже незвичайний автомобіль (ФОТО)

01.03.2017 20:02
Зображення 1 / 2 Використовуйте клавіші для перегляду
Rolls-Royce створив дуже маленький електромобіль. Британці представили новий концепт-кар, як дитячий електричний автомобіль.

Про це повідомляє avtoblog.

Машина була створена спеціально для пацієнтів хірургічного відділення лікарні Святого Річарда. Маленький Rolls-Royce, створений з нуля, отримав в назві приставку SRH в честь лікарні, куди і був відданий електрокар. Машина повинна допомогти дітям самостійно доїжджати до операційної коридорами педіатричного відділення, обладнаним спеціальними «знаками дорожнього руху».  

Гелевий акумулятор потужністю 24 вольта дозволяє Rolls-Royce SRH розігнатися до швидкості 16 км / год. При цьому пацієнти, які віддають перевагу більш розміреній їзді, можуть знизити швидкість водіння, але не менше, ніж до 4 миль / год. Кузов SRH виконаний в поєднанні білого Andalusian White і синього Salamanca Blue і прикрашений нанесеною вручну червоною декоративною лінією відтінку.

Проектна група не тільки розробила нові шасі, але також вперше використовувала 3D-друк для створення елементів автомобіля. Так, легендарна статуетка «Дух екстазу» і елементи управління були виготовлені на 3D-принтері.

«Вголос»

 

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm